Walter Limpens - CEO, Neurensics
Joyce Augustus-Vonken - Senior onderzoeker, APG
Waarom geven mensen hun geld liever nu uit dan het verstandig opzij te zetten voor later? En hoe krijg je jouw doelgroep tóch in beweging, als praten over pensioen, beleggen of sparen vaak wordt uitgesteld?
In dit webinar voor marketing- en insightsmanagers in de financiële sector ontdek je hoe je met inzichten uit neuromarketing en gedragspsychologie wél impact maakt.
Joyce Augustus-Vonken deelt de resultaten van een breinonderzoek naar de meest effectieve vormen van pensioencommunicatie in beeld en tekst. Walter laat met praktijkvoorbeelden zien wat werkt (en wat juist niet) in financiële communicatie.
Of je nu werkt bij een bank, verzekeraar, hypotheekverstrekker of pensioenfonds: dit webinar geeft je direct toepasbare inzichten om gedrag te beïnvloeden en vertrouwen te versterken.
Dit webinar is interessant voor marketeers, brand managers en communicatieprofessionals die werkzaam zijn binnen de financiële sector.
✅ Do's & Dont's voor effectieve financiële communicatie
✅ Onderzoeksresultaten effectieve pensioencommunicatie APG
✅ Interessante onderzoeken en voorbeelden
Vul je gegevens in en kijk het webinar gratis terug.