Neuro Concept Test

Test je reclame concept en ontdek wat het effect op jouw doelgroep is, nog vóór de productie.

Centraal Beheer Logo Neurensics
Smint Logo
Verkade logo Neurensics
Hartstichting logo Neurensics
De concepttest van Neurensics helpt ons om tot een onderbouwde keuze te komen van het méést kansrijke & effectieve concept, getoetst aan onze merk KPI’s. De ad-test stelt ons in staat op basis van de learnings & adviezen de edit nog verder te fine-tunen en zoeken daarin in samenspraak met het reclamebureau de scherpte op. Waardoor de final versie fact-based verbeterd wordt. Peggy Spaapen, Senior Manager Strategie, Merkpositionering & Marketing, Centraal Beheer

Test jouw reclame concept

Binnen 3 werkdagen ontvang je:

  • Unieke inzichten in het brein van jouw doelgroep met maatwerk advies over hoe je deze kunt inzetten om je reclame te optimaliseren.
  • Een persoonlijke presentatie van het geteste concept, waaronder de fMRI resultaten, de Eye Tracking analyse en de BGI resultaten.
  • Onbeperkte toegang tot een overzichtelijk en interactief dashboard met de resultaten van het concept.



Rapportage-Neuro-Concept-Testing



EAB Scammers 2025

Pre Testing met fMRI

Of een marketinguiting werkt, hangt grotendeels af van onbewuste reacties. Consumenten verwerken reclames snel en oppervlakkig, zonder er bewust over na te denken. Een reclame roept direct emoties en associaties op, die voorspellen of je campagne effectief zal zijn.

De Neuro Concept Test (ook wel pretesting of concept testing genoemd) meet met fMRI of jouw reclameconcept aanslaat. Je hoeft alleen een moving storyboard of schets aan te leveren. Zo kun je al in een vroeg stadium valideren of je concept werkt, voorkom je dure missers, en investeer je alleen in ideeën die converteren!

Lees hier het bewijs

Waar zet je de Neuro Concept Test voor in?

Met het testen van je reclame concept kun je:

  • Voorspellen van de effecten en effectiviteit van je concept.
  • Vergelijken van meerdere concepten om tot de beste keuze te komen.
  • Testen of jouw concept past bij jouw merk.
  • Optimaliseren van je concept.

Deze cases laten zien dat Concept testing werkt!

Effectiviteit reclame concepten in het brein spider plot

fMRI Neuromarketing - Hoe wordt het effect van een reclame-concept gemeten en voorspelt?

Hoe werkt de Neuro Concept Test?

  • fMRI meet (als enige techniek) diep in het brein de onbewuste emoties die het reclame-concept opwekt. De resultaten worden afgezet tegen de benchmark voor Effectieve, Likability en Irritante storyboards.
  • Eye Tracking laat zien welke scènes van het concept de aandacht trekken en welke juist niet.
  • BGI is een online vervolgonderzoek waarbij vragenlijsten gebruikt worden om na het fMRI onderzoek de opgewekte emoties beter te interpreteren.

Lees hier meer over onze methodiek

Contact

Neem contact op

Vladimir den Baars

Client Director

Meer weten over Neuro Ad Concept Testing?

Vladimir den Baars Neurensics

Andries van der Leij

Head of Research & Development

Meer weten over onze onderzoekstechnieken?

Andries van der Leij Neurensics
Neem contact op

Start een project

Heb je vragen over wat Neuro Ad Concept Testing voor jouw bedrijf kan betekenen? Neem dan snel contact op met Vladimir.

Vladimir den Baars Neurensics

Vladimir den Baars

Sluiten
Neem contact op

Heb je vragen over de onderzoekstechnieken die Neurensics gebruikt? Neem dan snel contact op met Andries.

Andries van der Leij Neurensics

Andries van der Leij

Sluiten

Wij werken samen met

uva-logoBEECKESTIJN-e1482136282645download  NIMA-LOGO1  NMSBA_logo-3Lid_van_DIN_MOA